Priimant arba atsiimant užsakytus baldus prašome patikrinti jų būklę. Jeigu neįmanoma patikrinti baldų kokybės jų priimant arba atsiimant, prašome išpakavus baldus nedelsiant juos apžiūrėti. Jeigu pastebėjote gamintojo broką, pažeidimus arba komplektacijos neatitikimus iškart (t.y. tą pačią dieną, kai gavote arba atsiėmėt baldus) susiekite su mumis tel.  +370 611 13 292. Jeigu gamintojo broką pastebėjote vėliau, prašome paskambinti mums tel. +370 611 13 292.

El. parduotuvėje bbaldai.lt parduodamų minkštų baldų gamintojas MP MEBLE suteikia savo baldams 24 mėn. garantija, jeigu per tą laikotarpį nuo baldų gavimo pirkėjas pastebėjo arba išaiškėjo gamintojo brokas. Per 24 mėnesius nuo baldų gavimo dienos, jeigu pastebėjote gamintojo broką, susiekite su mumis tel. +370 611 13 292. Mūsų darbuotojas atvažiuos pas Jus ir įvertins baldo defektą bei toliau spręsime, kaip pašalinti nustatytus trūkumus. Mes esame linkę visada Jums padėti!

Esant gamintojo brokui, baldai yra paimami ir remontuojami. Kai neįmanoma suremontuoti minkšto baldo arba esant dideliam gamintojo brokui, minkštas baldas yra keičiamas į iš naujo  užsakomą tokį patį baldą. Baldas yra paimamas iš pirkėjo ir grąžinamas gamintojui. Ši procedūra gali užtrukti 4-6 savaites. Pinigai nėra grąžinami.

Remiantis Civiliniu kodeksu 6.333 straipsniu dėl daiktų kokybės, bbaldai.lt (t.y. UAB BALSITA) neprivalo remontuoti baldų (t.y. šalinti užsakytų baldų trūkumus), jeigu baldų trūkumai po daiktų perdavimo pirkėjui atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė daikto naudojimo ar saugojimo taisykles, arba dėl trečiųjų asmenų kaltės ar nenugalimos jėgos.

Informacija apie internetinių ginčų sprendimus pagal str. 14 paragr. 1 ODR (Internetinių ginčų sprendimo reglamentas):

Europos Komisija duoda galimybę klientams išspręsti internetinius ginčus pagal str. 14 paragr. 1 ODR (Internetinių ginčų sprendimo reglamentas) ant vienos iš jų platformų. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) pasitarnauja kaip vieta, kurioje vartotojai gali bandyti pasiekti sprendimus, kylančius iš pirkimo internetu ir paslaugų teikimo sutarties, be teismo įsikišimo.