Pristatymas

Baldų pristatymas:

  • Elektroninėje parduotuvėje bbaldai.lt parduodami minkšti baldai yra įmonės sandėlyje arba juos reikia užsakyti. 
  • Jeigu baldus turime sandėlyje, tai patvirtinus Jūsų užsakymą ir gavus pinigus (visą sumą arba avansą), pristatysime juos per 1-3 darbo dienas. Gavus apmokėjimą, susisiekiame su Jumis (nurodytais kontaktais užsakymo metu) ir suderiname pristatymo laiką (jeigu pageidaujate užsakyti baldų pristatymo paslaugą). Jeigu baldus norėsite atsiimti patys, suderiname baldų atsiėmimo laiką.
  • Jeigu baldus reikia užsakyti, t.y. įmonė neturi jų pagamintų sandėlyje, tai patvirtinus Jūsų užsakymą ir gavus pinigus (visą sumą arba avansą) už baldus, išsiunčiame užsakymo formą gamintojams. Po užsakymo pateikimo užsakytas baldas yra pagaminamas ir atvežamas į Lietuvą vidutiniškai per 4 – 5 savaites. Gavus Jūsų užsakytus baldus iš gamintojo, iškart susisiekiame su Jumis (nurodytais kontaktais užsakymo metu) ir suderiname pristatymo laiką (jeigu pageidaujate užsakyti baldų pristatymo paslaugą). Jeigu baldus norėsite atsiimti patys, suderiname baldų atsiėmimo laiką.
  • Baldų pristatymas – tai tik baldų atvežimas iki Jūsų namų, t.y. iki tos vietos, kur gali privažiuoti mikroautobusas. Į baldų pristatymo paslaugą baldų užnešimas ir surinkimas neįeina. Baldų užnešimas ir baldų surinkimas - tai papildomos mokamos paslaugos.
  • Baldus pristatome tik Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Dėl pristatymo į kitus Lietuvos miestus – prieš užsakant baldus paskambinkite mums tel. +370 611 13 292 arba parašykite el. paštu jelena.balsita@gmail.com.
  • Baldų pristatymas (SVARBU: tik baldų atvežimas) yra MOKAMAS. Baldų pristatymo paslaugos kaina Vilniaus mieste 18 eurų. Baldų pristatymas Vilniaus rajone priklauso nuo atstumo, paslaugos kaina nuo 18 eurų. Išsamesnė informacija apie pristatymo sąlygas teikiama tel. +370 611 13 292 arba el. paštu jelena.balsita@gmail.com.
  • Jūs galite patys nemokamai atsiimti baldus mūsų parduotuvėje, esančioje baldų namuose SKRAJA, adresu Naugarduko g. 55A.
  • Minkšti baldai yra nesurinkti, supakuoti atskiromis dalimis. Pridedama furnitūra.

Baldų užnešimas:

Baldų užnešimas - tai mokama paslauga. Paslauga yra teikiama Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Baldų užnešimo paslaugos kaina priklauso nuo baldų dydžio ir aukšto, į kurį reikia sunešti baldus. Už baldų užnešimo paslaugą prašome sumokėti tik grynaisiais pinigais. SVARBU: į baldų užnešimo paslaugą neįeina baldų surinkimas. Išsamesnė informacija apie paslaugos kainą teikiama tel. +370 611 13 292 arba el. paštu jelena.balsita@gmail.com.

Baldų surinkimas:

Baldų surinkimas - tai mokama paslauga. Paslauga yra teikiama Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Baldų surinkimo paslaugos kaina priklauso nuo užsakyto baldo. Už baldų surinkimo paslaugą prašome sumokėti tik grynaisiais pinigais. Išsamesnė informacija apie paslaugos kainą teikiama tel. +370 611 13 292 arba el. paštu jelena.balsita@gmail.com.

Apmokėjimas

Už įsigytas prekes elektroninėje parduotuvėje bbaldai.lt galite atsiskaityti 2 būdais:

  1. banko pavedimu (pervesti visą baldo kainą);
  2. banko pavedimu perkant arba užsakant baldus (pervesti 50 proc. baldo kainos) ir grynaisiais pinigais (sumokėti likutį, t.y. 50 proc. baldo kainos) atsiimant arba priimant baldus.

Perkant arba užsakant baldus per 3 darbo dienas atlikite mokėjimą. Pasirinkus Jums tinkamą apmokėjimo būdą perveskite pinigus (100 proc. arba 50 proc. baldo kainos) į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti savo vardą, pavardę ir užsakymo numerį. Tik gavus Jūsų mokėjimą, užsakymas bus vykdomas. Gavus mokėjimą, išsiųsime Jums patvirtinantį laišką. Negavus Jūsų mokėjimo, užsakymas bus anuliuojamas ir toliau nevykdomas.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB  Balsita

Sąskaita:  LT89 7044 0600 0168 2125

Bankas: AB SEB

Įmonės kodas: 124968857

Mokėjimo paskirtis: Jūsų vardas, pavardė, užsakymo numeris

Jeigu Jums netinka aukščiau nurodyti apmokėjimo būdai, mielai kviečiame atvykti į mūsų fizines parduotuves. Parduotuvėse galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba pirkti baldus išsimokėtinai, sudarius sutartį su lizingo bendrovėmis (SB Lizingas, Mokilizingas). Mūsų fizinės parduotuvės:

Baldų namai SKRAJA

Naugarduko g. 55A, Vilnius

Tel. +37061445271

Darbo laikas I-V 10-19 val., VI 10-17 val., VII nedirba

Baldų parduotuvė  NEMUNO BALDŲ CENTRAS

Justiniškių g. 79, Vilnius

Tel. +37061118682

Darbo laikas I-V 10-19 val., VI 10-16 val., VII nedirba

Baldų centras DECO

Dubysos g. 19, Klaipėda

Tel. +37067263543

Darbo laikas I-V 10-19 val., VI 10-17 val., VII nedirba